Zbuduj Wizerunek Ekspertki i Pozyskuj Więcej Klientów

Pokażę Ci jak w prosty sposób zbudować rozpoznawalność OD ZERA, aby Twoja marka przyciągała NAJLEPSZYCH klientów.

Wyobraź sobie, że…

MYŚLĘ, ŻE ZGODZISZ SIĘ..

Dobrze i mądrze zbudowana marka osobista jest niezwykle cenna. Klientki i kursantki same się zgłaszają. Korzystają z Twoich usług z uśmiechem na ustach. Chętnie polecają Cię dalej.

Pewnie myślisz, że to super trudne i tylko nieliczni wiedzą jak to robić...

➡️ Od 8 lat zajmuje się sprzedażą i szkoleniem ludzi. Moja dziewczyna – Tatiana – jest stylistą i instruktorką stylizacji rzęs. 

➡️ Kiedy Tatiana zaczynała w branży beauty nie miała klientek. Była kompletnie zdemotywowana… Próbowała różnych sposobów, ale nic nie działało. 

➡️ Tatiana chciała się już poddać i odpuścić swoje marzenie o biznesie w beauty. Widząc to postanowiłem jej pomóc.

➡️ Wdrożyłem u niej na instagramie prostą strategię i w ciągu jednego wieczora zapełniła grafik na 2 tygodnie do przodu (wtedy przyjmowała jeszcze po 2 klientki dziennie). 

➡️ Stosując tę samą strategię w 8 miesięcy z zaledwie 5 klientek miesięcznie Tatiana doszła do zarobków powyżej 10 000 PLN i została instruktorem.

➡️ Patrząc na swoją szczęśliwą dziewczynę, która przeszła piękną zmianę, spełnia swoje marzenia i jest pewna siebie, poczułem misję. 

➡️ To właśnie wtedy zdecydowałem, że pomogę innym kobietom w branży beauty. Tak powstała szkoła Insta Dla Beauty, w której jest już 584 studentek – ambitnych i gotowych działać kobiet.

Chcę Ci pomóc osiągnąć Twoje CELE!

Stworzyłem to szkolenie - aby Cię wesprzeć!

Ten program pomoże Ci uzyskać jedyną w swoim rodzaju wiedzę i umiejętności, dzięki którym dasz się zauważyć, pozyskasz nowych odbiorców, zdobędziesz ich zaufanie i PODWOISZ sprzedaż.

Oto wszystko, co otrzymasz, kiedy dołączysz do Szkolenia ZWE

Zacznij już teraz!

(wartość 2 990 PLN) cena 395 PLN

Zostały już tylko 24 wolne miejsca.

14-dniowa gwarancja satysfakcji!
Bez pytania!

Masz 14 dni na zwrot. Zaloguj się. Sprawdź wszystkie lekcje i wprowadź je w życie. Jeśli z jakiegoś powodu uznasz, że to nie dla Ciebie, to zwrócę Ci 100% kwoty. Bez pytania o powód. Wystarczy, że napiszesz na adres: biuro@darekjasion.pl.

Wykonałem dla Ciebie ciężką pracę…

… to, że nie musisz ciężko pracować, aby osiągnąć dobre wyniki.
To szkolenie pozwoli Ci uniknąć wielu kosztownych błędów, niepowodzeń, oraz stresu, które towarzyszą budowaniu wizerunku ekspertki.

Oto dokładnie to, co znajdziesz w kursie:

W tym kursie pokażę Ci jak zbudować rozpoznawalną markę, która pomaga Ci osiągać Twoje cele.

Nauczysz się jakie treści tworzyć, aby zwiększyć widoczność, jak budować pozycję ekspertki oraz swoją społeczność. Tak, aby mieć markę osobistą,
która pomaga w budowaniu biznesu i która zapewnia Ci stale pieniądze.

Czy ja naprawdę potrzebuję tego kursu? Może da się zbudować wizerunek ekspertki i pozyskiwać klientki bez tego?

Oczywiście, że można!

Dzięki kursowi „ZWE” unikniesz „dobrych” rad z internetu oraz nie popełnisz wielu kosztownych błędów.

Ten program jest przeznaczony dla osób, które chcą obrać najłatwiejszą i najszybszą opcję na rozwój własnej kariery i biznesu. Jest dla Ciebie!

W tym momencie pewnie się zastanawiasz, kim ja jestem, żeby dawać Ci takie obietnice?

Nie musisz mi wierzyć na słowo…

Sprawdź co o szkoleniu mówią moje kursantki:

Zacznij już teraz!

(wartość 2 990 PLN) cena 395 PLN

Zostały już tylko 24 wolne miejsca.

MASZ PYTANIA?
MAM ODPOWIEDZI!

To idealny produkt dla osób, które chcą zacząć lub mają już swoją markę osobistą na Instagramie. Jeśli chcesz pozyskiwać jeszcze więcej klientek i kursantek na swoje usługi, ale nie wiesz, jak sprawić, żeby same się do Ciebie zgłaszały. To ten kurs jest właśnie dla Ciebie.

Dużo dobrego znajdą osoby, które chciałyby zdobyć umiejętności, które pozwolą im zbudować wizerunek ekspertki oraz dadzą im więcej klientów, czasu i więcej pieniędzy.

Szkolenie jest w formie nagranych lekcji wideo. Możesz z nich korzystać o dowolnej porze dnia i nocy. To Ty decydujesz, kiedy przechodzisz przez materiały.

Potrzebujesz podążać za moimi krokami.  Znajdziesz tutaj mnóstwo praktycznych przykładów.

Spokojnie! Pokażę Ci wszystko od A do Z. Od zrozumienia zasad, przez przeniesienia tych zasad i wykorzystania ich w realnym życiu. Będziesz wdrażać wszystko razem ze mną.

Każdego dnia pracuję nad tym, aby kurs był lepszy. Przez 12 miesięcy od dołączenia masz dostęp do wszystkich aktualizacji. Za darmo. 

Cena nie będzie mniejsza, ale na pewno pójdzie górę. Dojdzie wiele dodatkowych lekcji. To dopiero pierwsza edycja! Dlatego masz najlepszą możliwą ofertę. Słowo. Pierwsze 200 osób ma możliwość dołączenia w najniższej możliwej cenie.

Tak. Jeśli uznasz, że szkolenie nie jest dla Ciebie, to otrzymasz zwrot pieniędzy. Masz na to 14 dni od daty zakupu. Po prostu napisz na biuro@darekjasion.pl a zwrócę Ci 100% pieniędzy.

Jeśli masz pytania spoza listy, pisz śmiało na: biuro@darekjasion.pl

Chcesz dołączyć, ale interesuje Cię rozbicie płatności?

Albo chcesz dołączyć, ale zapłacić za miesiąc?

Aby skorzystać z opcji w ratach 0%, w koszyku wybierz: PayU

Otrzymujesz program DOŻYWOTNIO!

Welcome Back

Everything is where you left it.